Spolek AstronAUT

KODAP – Hlavní partner

Daňové, právní, účetní a mzdové služby pro podniky a podnikatele

  • Komplexní služby, individuální přístup
  • Moderní přístup, moderní technologie
  • Zajímavý poměr cena : výkon
  • Nadstandardní služby
2320298E A0BD 4CFB 8CCC 13108D3D8460 1 201 a | GRABŠTEJN HARMONY FEST

RADIO BEAT

Mediální partner festivalu. Radio Beat je česká rozhlasová stanice, která se specializuje na rockovou hudbu, především na žánry rock, hard & heavy apod. Jedná se hlavně o hudební styly v rozmezí 60. až 80. let 20. století.

HENRY ‚S

Henry´s Music je česká značka, která přichází na trh s hudebními nástroji a doplňky zejména pro kytaristy. V jejím portfoliu naleznete sopránová a koncertní ukulele, ladičky, kapodastry, popruhy na kytaru, zámky na popruh, trsátka a nejrůznější stojánky.

ALMIADERM

Soukromá klinika kožní a estetické medicíny nabízí diagnostiku a léčbu kožních onemocnění dětí a dospělých, preventivní vyšetření a odstranění znamének, dermatochirurgické, laserové a estetické ošetření. Poskytuje i online dermatologické konzultace.

kachlikarna logo | GRABŠTEJN HARMONY FEST

KACHLÍKÁRNA, S. R. O.

Koupelny pro každého.

Státní hrad Grabštejn

Grabštejn – Hraběcí pevnost v krajině trojmezí

Ačkoli hrad vzniká již v 2. polovině 13. století, dnes se ocitnete v převážně renesančních prostorech století šestnáctého. Iniciátorem velké renesanční přestavby v 60. letech 16. století byl Jiří Mehl ze Střelic – dvorní rada a německý místokancléř Království českého. Jeho velkolepá investice do starého gotického hradu přinesla několik vskutku nádherných architektonických a uměleckých památek. Mezi ně patří hradní kaple sv. Barbory.

liberecky-kraj-logo

Festival se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty

MODESI logo inverzni 500px 2 | GRABŠTEJN HARMONY FEST
Nadčasový moderní design náušnic, prstenů a náhrdelníků kolekce Modern, spočívá především v jednoduchosti. Decentní jemné šperky, které podtrhnou ženský půvab, jsou vhodným dárkem pro každou ženu. V této kolekci nabízíme nejnovější trendy prstenů, náušnic a náhrdelníků, které zdobí ušlechtilé čiré zirkony nebo barevné kameny. Jemný design šperků je naprosto odzbrojující kombinací ušlechtilého kovu a zirkonů, která zdokonalí každý outfit. Tyto skvostné šperky jsou vyráběny s ohledem na kvalitu a originalitu designu.
logo2 | GRABŠTEJN HARMONY FEST

ZVUKAR.COM

Pódia, světla, zvuk. Technické zajištění akcí.

metlife

MetLife Europe d.a.c.

je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 150 let pečuje o zhruba 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. V České republice působíme od roku 1992. Naše životní, úrazového a skupinového pojištění se využívá v mnoha zemích světa. Jsme schopni splnit požadavky klientů všech věkových kategorií.